Concept arty - povolání

14.6.09 - Gediman - Komentáře (0)
Nejsem kdovíjaký malíř, ale na concept arty to snad stačit bude :) Zde předkládám příkladové náčrtky všech sedmi povolání postav a stručný popis některých jejich schopností.
Zápasník
Zápasníci jsou experti na boj zblízka. Jsou jediní, kdo mohou používat obouruční chladné zbraně a štíty, což z nich v souboji dělá doslova vraždící stroje. Mohou vyrazit na zuřivou zteč, přičemž štítem se chrání před nepřátelskou palbou.
Concept arty - povolání

Střelec
Střelci jsou experti na střelbu. Jsou jediní, kteří dokáží používat těžké střelné zbraně. Nepřátele dokáží rozstřílet z bezpečné vzdálenosti, nebo je mohou krycí palbou donutit zůstat při zemi.
Concept arty - povolání

Kouzelník
Kouzelníci sesílají kouzla… nejsou sice tak mocná, jako pomoc od bohů, ovšem mohou být použita kdykoliv a bez čekání. Kouzelníci mohou být doprovázeni Familiarem, což je bytost, která jim pomáhá v koncentraci a bere na sebe všechny případné negativní efekty kouzel.
Concept arty - povolání

Kněz
Kněží zajišťují pomoc od boha, kterému slouží. Tato pomoc je prakticky neomezená co do rozsahu, ovšem ne vždy může bůh pomoci. Kněží jsou také schopni morálně podporovat své týmové kolegy a konvertovat cizí postavy na svoji víru. Mohou být doprovázeni Pomocníkem (Impem v případě Pekelných a Cherubem v případě Nebeských bohů), což je jakýsi prostředník mezi bohem a jeho stoupenci.
Concept arty - povolání

Lékař
Lékaři se starají o zdraví svého týmu. Léčí zranění, nemoci i otravy. Pokud je lékařů více, mohou spojit síly a léčit mnohem efektivněji. Mohou být doprovázeni Homunkulem, což je geneticky vyšlechtěná a uměle vypěstovaná nižší bytost. Asistuje svému pánovi při operacích a funguje také jako testovací organismus pro nové léky.
Concept arty - povolání

Technik
Technici se starají o vybavení svého týmu. Opravují porouchané zbraně, vybavení i vozidla a to vše mohou i vyrábět, pokud mají vhodné součástky. Pokud je techniků více, mohou spojit síly a pracovat mnohem efektivněji. Mohou být doprovázeni Dronem, což je primitivní asistenční robot.
Concept arty - povolání

Infiltrátor
Infiltrátoři jsou experti na utajení a nepozorované proniknutí. Jejich úkolem je krást informace nebo věci. Díky převlekům se mohou maskovat za jinou postavu a dostat se tak tam, kam by normální dobrodruh nikdy nezavítal.
Concept arty - povolání

Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0171 vteřin