Half-Life

7.12.19 - Gediman - Komentáře (1)
Třetí Void mod je tady!
Jsem velkým fandou herní série Half-Life už od doby, co vyšel její první díl. Byla to v podstatě má první „plná“ FPS hra – předtím jsem hrál jen nějaká ta dema, například Duke Nukem 3D, pokud si pamatuji. Protože adaptace Aliens vs Predator a Terminator do systému Void vyšly docela dobře, rozhodl jsem se stejným způsobem adaptovat i Half-Life.

Tento mod obsahuje všechny podstatné prvky ze všech oficiálních her série, včetně obou dílů Portal, a navíc ještě z fanouškovské hry Black Mesa. V průběhu práce na modu se shodou okolností objevila zpráva, že společnost Valve konečně chystá další hru, Half-Life: Alyx. Tu si zřejmě jen tak hned nezahraji, protože se bude jednat o FPS pro virtuální realitu, nicméně i tak bych se pokusil prvky z ní zahrnout do některé z příštích verzí.

Faktem ale je, že Half-Life: Alyx bude prequel, takže konec příběhu Half-Life 2: Episode 2 zůstane stále otevřený. Pokud tedy nechcete čekat na Half-Life 2: Episode 3 nebo dokonce na Half-Life 3, můžete si zahrát vlastní pokračování pomocí tohoto RPG :)


Stahovat můžete zde:

HALF-LIFE

Počet stažení:

130


Licence Creative Commons
Void: Sci-Fantasy, jejímž autorem je Gediman, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .Úvod | Projekt Void © 2009-2023
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0135 vteřin