Hrdinové říší 2.0

22.2.22 - Gediman - Komentáře (2)
Nová verze příručky Hrdinové galaxie, zcela předělaná pro verzi Void 2.0 – pro každou hru jedna. Název je změněn, aby více seděl na všechny tři hry.
Příručka se zabývá převážně hráčskými postavami. Dovoluje jim prohloubit jejich specializaci v určitém směru – Střelec se může stát Odstřelovačem, Těžkopalníkem nebo Pistolníkem, Lékař může být Chirurgem, Genetikem, Chemikem nebo Biologem a podobně. Tyto užší specializace může postava v průběhu her měnit, nejedná se o žádné nevratné rozhodnutí. Postavy mají také možnost opustit dráhu žoldnéře/plenitele a stát se například vesmírnými piráty, tajnými agenty, gangstery, členy gildy a podobně. A v neposlední řadě se mohou stát vůdci organizací a říší s mnoha osobními služebníky, kteří plní jejich vůli a zvyšují zisky z každé mise. Příručka přináší nové zvláštní schopnosti a pravidla pro základny – nejrůznější pevnosti a vesmírné respektive éterické stanice, které tým postav může využít jako svůj domov a velitelství. Pro Gamemastera tu jsou pravidla a rady, jak vytvořit mocného protivníka.


Stahovat můžete zde:

Void: Science Fantasy - Hrdinové říší

Void: Fantasy - Hrdinové říší

Void: Science Fiction - Hrdinové říší

Počet stažení:

266


Licence Creative Commons
RPG trilogie Void, jejímž autorem je Gediman, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko.Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0216 vteřin