Ilustrace... 1. část

16.9.09 - Gediman - Komentáře (0)
Zčista jasna mi jednoho dne napsal Ondřej Hanzlík, který pro mě již před časem nakreslil pár obrázků do mého jiného projektu. Void ho prý natolik zaujal, že se hned nabídl jako ilustrátor. Nějaké obrázky již předem nakreslil a tak mi je poslal na posouzení. A protože se mě jeho styl líbí, tak jsem ho bez váhání přijal. Podle svých slov má velkou inspiraci, takže na dalších ilustracích již pracuje.
Ork – střelec
Vyzbrojen velkorážní harpunovou puškou, která u Orků zastává úlohu granátometů.


Ork – střelec


Goblin – střelec
Vyzbrojen šipkovou puškou. Primitivní konstrukce užívající materiály, které jsou zrovna po ruce (v tomto případě dřevo) se ke Skřetům hodí. Jejich zbraně je možné snadno a rychle postavit i s minimálními zdroji.


Goblin – střelec


Člověk – střelec
Voják Šedých říší, zde vyobrazen s elektrickou puškou a malým pavoučím Dronem, který má správně patřit technikovi. Elektrické zbraně budou mít však Gnómové, alespoň v základní knize…


Člověk – střelec


Lesní elf – střelec
Vyzbrojen zápěstními čepelemi a automatickým samostřílem, podle toho co můžu soudit z obrázku :).


Lesní elf – střelec


Gnóm – technik
Gnómové mají mnoho zručných techniků a také tvoří nejlepší technické gildy. Jejich technologie je založena na hrubých elektrických zařízeních, jejichž konstrukce často obsahuje mohutně jiskřící tesla cívky.


Gnóm – technik


Trpaslík – technik
Technologie Trpaslíků je založena na parních strojích, které dokáží využívat na všech svých dopravních prostředcích, včetně vesmírných lodích. Trpaslíci jsou však spíše specializovaní na těžbu, než na pokročilé technické dovednosti.


Trpaslík – technik


Temný elf - střelec
Vyzbrojen dvěma pistolemi. Design přílby se špičatýma ušima je typický pro elfy světa Void, Temní elfové dávají přednost agresivně či děsivě vyhlížejícím maskám, často představujícím lebku.


Temný elf - střelec


Temný elf – zápasník
Vyzbrojen dvěma šavlemi. Stejná uniforma jako v případě střelce, nutno podotknout že pokud by byl obrázek barevný, měla by nějakou tmavou barvu, obvykle černou.


Temný elf – zápasník

Úvod | Projekt Void © 2009-2023
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0103 vteřin