Ilustrace... 2. část

25.9.09 - Gediman - Komentáře (11)
Ondřej Hanzlík mi poslal další várku ilustrací. Co říct víc? Enjoy!
Půlčík – infiltrátor
Vyzbrojen šipkovou pistolí. Půlčíci jsou přirození lovci, mají excelentní čich, malý vzrůst, a aby se mohli pohybovat naprosto neslyšně, nenosí boty. Jejich bosé nohy jsou proto chráněny hustou srstí. Kvůli svým vlastnostem zastávají Půlčíci v žoldnéřských skupinách hlavně úlohu infiltrátora.
Ilustrace... 2. část

Kobold – kouzelník
Koboldi jsou malí humanoidní ještěři, pravděpodobně potomci dávno vyhynulých civilizací. Lze je nalézt v područí velkých Zlobrů, Trollů a Obrů, kde pracují jako kouzelníci a technici, protože jejich pánové o magii a techniku žádný větší zájem neprojevují. Ačkoliv záleží na konkrétní frakci, obecně se dá říct, že Koboldi se svými nadřízenými žijí v jakési symbióze. Poskytují jim své dovednosti a oni je za to chrání a krmí.
Ilustrace... 2. část

Goblin – střelec
Vyzbrojen rotačním šipkovým kanonem. Každá pěší zbraň existuje ve třech verzích: pistole, puška a kanon. Pistole jsou jednoruční zbraně vhodné i pro boj zblízka. Pušky jsou klasické obouruční zbraně a primární výzbroj armád. Kanony zastávají úlohu „kulometů“, tedy těžkých podpůrných zbraní. Některé modely jsou samonabíjecí, některé automatické. A mezi automatickými kanony lze nalézt i jejich mnohem ničivější rotační modifikace.
Ilustrace... 2. část

Trpaslík – zápasník
Vyzbrojen obouruční jednohlavou sekyrou v termální úpravě. Termální modifikace je zvláštní úprava přístupná jen Trpaslíkům. Čepel takových zbraní je možné rozžhavit na vysoké teploty, pak jsou schopny zapálit cíl pouhým dotykem.
Ilustrace... 2. část

Trpaslík – střelec
Vyzbrojen zvláštní formou harpunového kanonu. Trpaslíci používají harpunové zbraně, což jsou mnohem ničivější příbuzní šipkových a hřebíkových zbraní, ačkoliv mají své nevýhody.
Ilustrace... 2. část

Zlobr – zápasník
Vyzbrojen jednoručním dvouhlavým kladivem a boxerem. Zlobři jsou nejmenšími z trojice největších humanoidů. Mají mohutná svalnatá těla dosahující výšky kolem pěti metrů. Jejich velká fyzická síla a odolnost je však vyvážena nízkou obratností a postřehem. Taktéž nejsou příliš chytří, takže jakékoliv jiné práce než boj musí zastávat jejich otroci.
Ilustrace... 2. část

Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.011 vteřin