Dodatek 2 - Komentáře

Autor

Nadpis

Text

Kostka 20
Opiš co je na obrázku   opiš 


11.11.2013 21:35
Práce na Základní knize verze 1.4 probíhají. Abych ušetřil místo (a tedy i stránky) odstranil jsem z ní Paro/Tesla/Magnetobrnění a Parozápasníka, Teslabojovníka a Magnetostřelce. Ty jsem tedy provizorně přesunul sem - než se pro ně najde místo v nějakém rozšíření. Místo nich se v Základní knize objeví jiní bojovníci.

Plus jsem přidal skřetí bojovníky užívající Pyro/Mikro/Vibroskelety.
1.10.2013 18:50
Ah, no jo, elfí mechanická křídla :)
1.10.2013 18:39
Jakou část výzbroje máš na mysli?

Ad cena: Ah, pravda... teď mi došlo, myslel jsem tím, že to stojí stejně jako zbraň, ke které se to kupuje. Ale faktem je, že to vybavení lze ze zbraně odejmout... Ok, cenu určím.

Co se týče těch exoskeletů... do verze 1.4 plánuju upgrade těch půlčických/gnómských/trpasličích brnění. Budou schopny též nést těžké/dřevcové zbraně, ale jen dvě. Takže ve výsledku: P/G/T budou mít Armor a dvě zbraně, Skřeti sice žádný Armor, ale zato zbraně čtyři.
1.10.2013 18:19
Mám radost, že část výbavy užívané protivníky, teď můžou používat i žoldáci. Kdyby nebyl Dr. Gor-Maa takovej švorcák, určitě by si pořídil ten čtyřruký exoskelet. Jinak mi ale přijde, že spousta věcí už tu byla a nevidím v nich rozdíl.

Mimochodem, u doplňků zbraní schází cena.

Implantáty jsou vesměs zajímavé. Těch sebevražedných by nemuselo být tolik. Kdyby Rabiath už nebyl dokonale zaimplantovaný, určitě by si tu pár kousků vybral. A černé implantáty jsou konečně něco, kvůli čemu by stálo za to hrát černé říše.

1
Úvod | Projekt Void © 2009-2019
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0138 vteřin