Otevřené hraní a článek v Drakkaru

6.6.13 - Gediman - Komentáře (0)
Dvě zprávy…
Na 8.6. 2013 chystám hraní Voidu: Sci-Fantasy otevřené pro širokou veřejnost. Stačí přijít do prodejny Mephit v Praze ve 14:00. Pro hráče mám připravenu jednu ukázkovou misi. Znalost pravidel není nutná, vše budu vysvětlovat v průběhu hry. Ani vlastní postavu s sebou nemusíte mít, mám připravených sedm ukázkových žoldnéřů Šedých říší, od každé specializace jednoho (kdo přijde dřív, bude mít větší výběr :)). Pokud však budete chtít vidět, jak vlastně probíhá sestavování postavy, můžu nějakou vytvořit přesně podle vašich představ, ale pár minut to potrvá.

A o co v misi půjde?

Vláda Šedé říše Shadowgrey odhalila na zapadlé planetě Lakrynt IV tajný projekt, který pro ní může znamenat hrozbu – už samotný fakt, že na něm spolupracují dva jinak zapřísáhlí nepřátelé je důkazem, že jde o něco opravdu velkého. Cílem je projekt překazit a pokud možno získat o něm co nejvíce poznatků. Zatímco Shadowgrey svolává nejodvážnější žoldnéře, kteří tuto misi vykonají, nikdo netuší, že do soustavy Lakrynt se blíží hned dvě mohutné síly, aby zde splnily své vražedné poslání…

Briefing:
Planeta Lakrynt IV (TemUni+),
Soustava Lakrynt,
Sub-sektor Tragan,
Sektor Nimashi
Rok: 13-668

Na planetě byla zjištěna přítomnost lidí Černé říše Duskblack a Bílé říše Dawnwhite, kteří tu však nejsou kvůli vzájemnému boji, což je neobvyklé. Tyto dvě frakce se totiž za normálních okolností nesnáší. Podle rozvědky tu společně pracují na velkém projektu, který by mohl uškodit nejen Shadowgrey, ale i všem ostatním Šedým říším. Je nutné na planetu vtrhnout a projekt překazit. Pokud to bude možné, žoldnéři mohou unést vůdce projektu za obě frakce a ukrást všechnu jejich dokumentaci. Shadowgrey by tak získala mnoho cenných informací. Planeta Lakrynt IV je neobydlená, projekt probíhá ve velké laboratoři a dvou stanicích, jejichž ostrahu zajišťují ozbrojené síly. Žoldnéři budu k planetě přepraveni nenápadným civilním křižníkem, výsadek do oblasti zajistí malý přepravní člun. Jakmile bude mise splněna, člun je vyzvedne na dohodnutých souřadnicích. Aby se mohli lépe vypořádat s odporem, budou mít žoldnéři k dispozici jeden střední tank.

Startovní peníze: 20.000

Primární cíl: sabotovat projekt (20.000)
Sekundární cíl: unést hlavního vědce říše Duskblack (10.000)
Sekundární cíl: unést hlavního mudrce říše Dawnwhite (10.000)
Sekundární cíl: ukrást data říše Duskblack týkající se projektu (5.000)
Sekundární cíl: ukrást data říše Dawnwhite týkající se projektu (5.000)


V nejnovějším čísle časopisu Drakkar navíc vyšel můj článek o Voidu. Je to takové obecné představení a shrnutí doplněné několika radami. Pokud se chcete účastnit ukázkové hry, určitě si ho přečtěte.

Časopis můžete stahovat ZDEÚvod | Projekt Void © 2009-2023
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.011 vteřin