Plány pro rok 2020

1.1.20 - Gediman - Komentáře (0)
Co chystám v tomto roce?
Především budu pracovat na Základních knihách druhé verze RPG trilogie Void. Budu je zveřejňovat postupně, rozdělené na kapitoly. Předělání dodatečných příruček do verze 2.0 zatím není na pořadu, ale měly by být víceméně stále kompatibilní. Současně budu ovšem pracovat i na dalších verzích Void modů Aliens vs Predator, Terminator a Half-Life a také i na zcela nových Void modech (pár nápadů už mám). Jejich předělání do verze 2.0 by mělo být snadné.

Určitě nějak posílím propagaci. Uvažoval jsem o youtube videích, která budou sloužit jako jakýsi návod, například na vytvoření postavy. Zajímavé by bylo také pořídit záznam z hraní hry, alespoň ve formě audia. Byl bych také moc rád, kdybyste s propagací pomohli i vy sami – dávali odkazy na Facebook, když se objeví nějaká novinka, a tak podobně. Void si určitě také zkuste zahrát, pokud jste tak už neučinili, a pište sem své postřehy, připomínky a nápady. Rád bych u Void 2.0 nastavil mnohem flexibilnější přístup k výboji, kdy budu různé opravy a úpravy vydávat častěji.

Stále platí má nabídka gamemasterování – můžeme se sejít osobně v herním klubu v Praze, nebo můžeme zahrát on-line přes Skype nebo Discord. Postavy pro vás klidně vytvořím. Pravidla jsou velmi jednoduchá, není třeba je umět, snadno se je naučíte během hry.

Dále hodlám psát další články o popkulturních fenoménech, i když alespoň zpočátku jich bude hodně o počítačových hrách.


Úvod | Projekt Void © 2009-2023
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0105 vteřin