Plány pro rok 2021

3.1.21 - Gediman - Komentáře (0)
Shrnutí minulého roku a nové plány.
Minulý rok se mi podařilo dokončit velký projekt – vydání Základních knih druhé verze RPG trilogie Void. To je jednoznačně dobrá zpráva. Předělání dodatečných příruček bude ještě nějakou dobu trvat, ovšem určitě zapracuji nejdříve na Výcvikovém táboru, což je „demoverze“ hry.

Též jsem vydal dva nové Void mody, Starship Troopers a Doom, a mody Aliens vs Predator a Half-Life jsem předělal do verze 2.0. Teď už zbývá předělat jen mod Terminator. Mody jsou hlavně určené pro fanoušky těchto světů. Jejich předností je to, že tvorbu postavy mají podstatně zjednodušenou, takže příprava na hru je rychlejší. Nápady na nové mody nemám, takže prozatím v tomto ohledu nic dalšího nechystám.

Propagace je důležitá, ale zatím jsem v tomto bodu moc nepokročil – předně proto, že jsem se soustředil na verzi 2.0. Jakákoliv vaše pomoc bude proto velmi vítaná. Postačí třeba zmínka a odkaz na Facebooku, nebo něco takového. Vytvoření propagačních videí, o kterých jsem psal před rokem, mám stále v plánu.

Pokud si chcete nějakou hru z trilogie Void nebo některý z modů zahrát a nevíte jak nebo nemáte s kým, nevadí. Má nabídka ohledně gamemasterování pořád platí. Díky současné situaci nabízím hraní pouze přes Skype nebo (ideálně) Discord. Postavy pro vás klidně vytvořím. Pravidla není nutné znát, lze se je snadno naučit během samotné hry. Klidně napište a domluvíme se. Zápisy z her vždy zveřejním zde na webu.

Samozřejmě chystám také další články o popkulturních fenoménech – budou to především historie dalších herních žánrů, ale mám i pár nápadů na jiná témata.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0176 vteřin