Plány pro rok 2022

21.1.22 - Gediman - Komentáře (6)
Shrnutí minulého roku a nové plány.
Minulý rok jsem vydal druhou edici Výcvikového táboru, „demoverze“ her RPG trilogie Void. Jsou to tedy tři verze Výcvikového táboru, každá speciálně upravená pro jednu hru. Podobným stylem plánuji vydávat další příručky. Udělal jsem též novou verzi modů Terminator a Doom. A především jsem konečně vydal příručku Triskelion, kterou jsem pojal dosti odlišně od ostatních – a pohrál jsem si s ní i graficky. Pojednává o záhadné skupině Triskelion, která se vyskytuje ve všech třech světech Void a kterou může GM použít jako tajemného protivníka.

Všechny tři Základní knihy Voidu 2.0, Výcvikový tábor 2.0 a příručku Triskelion jsem též nechal vystavit v obchodu Imago.cz (bývalý Fantasyobchod). Nijak se to neliší od verzí tady, ale můžete tam přispět libovolnou částkou, za což budu velmi rád. Peníze budou věnovány do grafického vylepšení, ideálně do nějakých profesionálních ilustrací.

Za minulý rok musím určitě také zmínit sérii audiorecenzí na seriál Lost, které se mnou udělal Scorch. Dohromady mají 17 hodin a 31 minut + recenze různých bonusů, která má další 2 hodiny a 34 minut! Pokud jste fanoušky tohoto seriálu, určitě si nás poslechněte. Možná se dozvíte nějaké zajímavosti. Recenze najdete tady na webu a na mém youtube kanálu.

Tento rok (konečně) vyjde počítačová hra Starship Troopers: Terran Command, takže prvky z ní určitě zapracuji do další verze modu Starship Troopers. Vyjde ale i počítačová hra (taktéž RTS) Terminator Dark Fate: Defiance, která se odehrává v alternativní budoucnosti, kde je místo Skynetu protivníkem počítač Legion. Osobně jsem nečekal, že něco z této Dark Fate linie ještě vyjde, takže jsem mile překvapen. To bude jistě spousta nových prvků, které určitě přidám do další verze modu Terminator.

Koncem října jsem zahájil projekt encyklopedie světa Mutant Chronicles. Můžete ji nalézt ZDE. Podobá se mé starší encyklopedii, ovšem tentokrát obsahuje pouze kánonové informace, doplněné o různé zajímavosti a komentáře. Bude určitě užitečná pro hráče RPG hry Mutant Chronicles. Zatím je stále ve výstavbě a nejspíš ještě hodně dlouho bude. Navíc se musím rozmyslet, jakým způsobem tam vložit informace ze 3. edice RPG a 4. edice Warzone, které obsahují někdy docela zásadní retcony.

Určitě také napíši nějaké další články o popkulturních fenoménech. Pár námětů už mám.


Úvod | Projekt Void © 2009-2022
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0135 vteřin