Dodatek 1

1.9.13 - Gediman - Komentáře (5)
Dnes je tu první číslo Dodatků – krátkých přídavků, které budu vydávat vždy na začátku měsíce (pokud vše půjde hladce).
Dodatky budou obsahovat nejrůznější materiál, jako například nová pravidla, protivníky, vybavení, dopravní prostředky či prosté informace o světě. Nebude se tedy muset čekat na klasickou Rozšiřující příručku, jejíž dokončení je vždy dosti komplikovaná a zdlouhavá práce. Dodatky budou zároveň fungovat jako jakási „beta verze“ – jejich opravy a úpravy budou snadnější a budou probíhat průběžně, podle připomínek čtenářů/hráčů či mého vlastního rozhodnutí. Jakmile se počet Dodatků zvýší, budu z nich moci vyjmout část jejich obsahu a poskládat z něj plnohodnotnou Rozšiřující příručku zaměřenou na určitý okruh – například až se z různých Dodatků nashromáždí dostatečné množství informací o protivnících, všechny je shromáždím a vydám Rozšiřující příručku zabývající se protivníky.

A ZDE je tedy první číslo, Září 2013.
Aktuální verze: 1.1

V něm jsem se zaměřil hlavně na víru uctívačů Světla - jak se promítá do chování jednotlivců i celých frakcí. Dále je tu pár informací o světě a nový prvek pro Oddíl protivníků. (13x)

1.1 - upraveno pravidlo ohledně zisku a ztráty bodů víry, upraveny vlastnosti frakcí některých bohů.


Počet stažení:

1779


Licence Creative Commons
Void: Sci-Fantasy, jejímž autorem je Gediman, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .Úvod | Projekt Void © 2009-2019
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0115 vteřin