Výcvikový tábor

1.11.13 - Gediman - Komentáře (2)
Konečně je tady mnohými již dlouho vyžadovaná „demoverze“ hry Void: Sci-Fantasy, pojmenována příhodně jako Výcvikový tábor.
Tato ukázková verze obsahuje jen ta nejzákladnější pravidla. Co se týče postav, je tu jen člověk Šedých říší a specializace Střelec a Zápasník. Vybavení a zbraně jsou též silně omezeny, nejsou tu ani žádné talismany a implantáty. Herní prostřední Výcvikového tábora je zasazeno pouze na jedinou planetu, kde hráči představují nové rekruty vlivné žoldnéřské organizace. Zde se budou cvičit v různých formách boje zblízka, vrhání a střelby, zatímco hráči samotní se budou učit pravidlům hry.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte je napsat klidně sem do komentářů. Příručka má mnoho volných míst, takže není problém do ní doplňovat vysvětlující komentáře a příklady. Upravené verze Výcvikového tábora nebudou mít vlastní články, nové verze místo toho budou nahrazovat ty staré.

(1.0 - 69x)
(1.1 - 71x)


Stahovat můžete zde:

Void: Sci-Fantasy: Výcvikový tábor, verze 1.2

Počet stažení:

612


Licence Creative Commons
Void: Sci-Fantasy, jejímž autorem je Gediman, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .Úvod | Projekt Void © 2009-2023
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0132 vteřin