Concept arty – civilizované rasy

28.7.09 - Gediman - Komentáře (21)
Zde předkládám náčrtky civilizovaných ras.
První je Elf, klasicky se špičatýma ušima, pohublá tvář a hladké vlasy. Druhý je Půlčík, ten se vzhledově od člověka příliš neliší – snad jen svoji velikostí a obvyklými chlupy na hřbetech chodidel. Následuje Gnóm, taktéž malé postavy, ovšem s výrazným knírem a obočím. Poslední je Trpaslík typického vzhledu, s dlouhým plnovousem a vlasy.
Concept arty – civilizované rasy

Vznešení, Lesní a Temní Elfové nejsou rozdílní fyzicky, rozdílná je však nejen jejich víra, ale také design technologií. První je přílba Vznešeného Elfa, druhá Temného a poslední Lesního. Brnění Vznešených Elfů mají pestré a výrazné barvy, brnění Temných naopak nenápadné a tmavé. Lesní Elfové namísto toho používají kamuflážní vzory, pro každý terén vždy ten odpovídající.
Concept arty – civilizované rasy

Tři skupiny lidí se od sebe odlišují poněkud více. Černé říše (první) jsou na vysokém stupni technologické úrovně. Jejich vojáci nosí futuristické zbroje, které by se daly přirovnat k experimentálním prototypům současných armád. Šedé říše (druhé) jsou přibližně na úrovni současnosti, či nedávné minulosti. Vojáci nosí obvyklé kamuflážní bojové úbory s neprůstřelnými vestami. Bílé říše (třetí) jsou technologicky dosti zaostalé. Vojáci nosí kovová brnění podobná rytířským, s bohatými ornamenty, pestrými plášti a chocholy.
Concept arty – civilizované rasy

Bojová vozidla Černých říší (nahoře) jsou kompaktní a velmi obratná, s oblými tvary a hi-tech pancéřováním. Pohybují se velmi rychle a mají velmi nízký profil, takže jsou obtížným terčem. Vozidla Šedých říší (dole) se podobají těm z Druhé světové války či období Studené války, mají svařované pancéřování a jejich bojové parametry jsou vyrovnané. Vozidla Bílých říší (vpravo) jsou na úrovni První světové války. Jsou rozměrná a těžkopádná, s hranatými tvary a těžkým nýtovaným pancéřováním. Pohybují se pomalu a mají vysoký profil, takže jsou relativně snadným terčem.
Concept arty – civilizované rasy

Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0117 vteřin