Plány pro rok 2019

1.1.19 - Gediman - Komentáře (0)
Tento rok bude významný :)
Tak předně, 22.4. bude již 10. výročí tohoto webu. K této příležitosti tedy chystám vydat třetí díl projektu Void, hru Void: Sci-Fi. Bude ovšem stejně tak nekompletní, jako Void: Fantasy – ukázalo se totiž, že práce na ní je poněkud komplikovanější, než jsem původně předpokládal. Někdy před vydáním tu ještě klasicky zveřejním Úvod do historie, tedy představení dějového pozadí světa.

Hned poté se soustředím na vývoj nové verze hry, která prozatím nese název Void 2.0. Příručku se budu snažit napsat stručněji a přehledněji, všechno projde revizí. Co se týče fluffu, zaměřím se tentokrát pouze na nejdůležitější události a postavy. Rozšiřující příručky pro Void 2.0 bych chtěl pojmout tak, aby byly univerzální, tedy použitelné pro Void: Sci-Fantasy, Fantasy i Sci-Fi. Podle současného přístupu by totiž každá ze tří her měla mít vlastní verzi všech příruček, což by byla ovšem hromada práce. Nicméně problém příruček ještě asi dlouho nebude na pořadu dne. Současné verze by měly být s verzí 2.0 hry Void: Sci-Fantasy stále kompatibilní. Takže mezitím určitě vypustím nové verze pro některé z nich, např. Kolébku života a možná i Hrdiny galaxie. Také mám stále v plánu ještě vydat příručku zaměřenou na backgroundové informace.

Jak už jsem zmiňoval dříve, Void 2.0 bude již vytvářen v programu MS Publisher. Budu se také snažit sehnat nějaké dobré ilustrátory na DevianArtu, ale zadarmo to jistě nebude. Zde bych chtěl opět připomenout, že příručky Voidu můžete získat také na e-shopu Fantasyobchod.cz, kde můžete i finančně přispět, alespoň trochu.

A na závěr musím dodat, že 26.4. je Alien Day, svátek Vetřelce. K této příležitosti bych rád vydal další verzi modifikace Aliens vs Predator. Už nyní mám seznam věcí, které určitě přidám.Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0147 vteřin