Plány pro rok 2024

7.1.24 - Gediman - Komentáře (0)
Shrnutí minulého roku a nové plány.
Takže jako obvykle shrnu, co jsem minulý rok udělal a co chystám letos. Vydal jsem čtyři příručky pro Void 2.0 – Temná ruka, Nespoutaná magie, Velkolepé zázraky a Smrtící divočina. A kromě toho také nějaké nové verze Void-modů, konkrétně Starship Troopers a dodatku pro Aliens vs Predator. Hvězdná pěchota je v poslední době zase populární díky počítačovým hrám Starship Troopers: Terran Command a Starship Troopers: Extermination. Vetřelecké univerzum také docela žije: vyšla počítačová hra Aliens: Dark Descent a stolní RPG Alien je stále hodně populární, navíc tento rok bude mít premiéru film Alien: Romulus. Nové prvky z něj určitě začlením i do Void-modu.

Zveřejnil jsem předpřipravené postavy pro RPG trilogii Void, což je určitě užitečné pro nováčky. Zatím se tedy jedná jen o lidi Šedých říší, ale časem to ještě rozšířím o další rasy. Další věc užitečná pro nováčky je video Jak začít s RPG trilogií Void. Určitě na něj koukněte, pokud jste tak už neudělali. :)

Minulý rok jsem plánoval zahrát Void na Žižconu, festivalu stolních a RPG her. Toto jsem nakonec neudělal, ale z přijatelných důvodů. Dokončoval jsem totiž multi-systémové tažení ve světě Vetřelce. Zahráli jsme pět příběhově propojených her, tři podle pravidel Alien RPG, dvě podle pravidel AvP Void-modu. Tažení se podle mě povedlo na jedničku, dokonce mělo i hodně napínavý a dramatický závěr. Zápisy z něj si koneckonců můžete přečíst sami. Hraní na Žižconu tedy zkusím letos, ale současně bych též rád udělal další kampaň (ideálně několik), které bych nejspíš dal přednost. Uvidím, jak to vyjde časově. Kampaň bude určitě hraná přes Discord, takže se ji budou moci zúčastnit lidé odkudkoliv. Do jakého světa bude zasazená, to ještě nevím, ale klidně bych si zopakoval zase Vetřelce.

Původně jsem plánoval vydat nový Void-mod, ale z toho nakonec sešlo. Měl jsem jiné priority. Uvidím, jak to s ním dopadne letos. Jinak klasicky plánuji updaty dalších dodatků pro Void.

Jako obvykle bych rád posílil propagaci a hrál víc. Určitě by bylo fajn udělat další videa o Voidu, pokusím se na tom zapracovat. Už teď mám pár nápadů na zajímavá témata. Každopádně pokud chcete vyzkoušet Void, ale pravidla jste příliš nezkoumali, dejte mi vědět a domluvíme se. Rád vám budu dělat gamemastera, vytvořím vám postavy a vše vysvětlím. Můžete vybírat ze tří drsných grimdark světů (v žánru fantasy, science fiction a science fantasy) a z pěti modů: kromě výše zmíněného AvP a Starship Troopers je to také Half-Life, Doom a Terminator.

Což mi připomíná, že Half-Life koncem minulého roku oslavil 25. výročí a Doom dokonce třicáté. To by mohla být dobrá příležitost pro hraní modů. A tento rok by konečně měla vyjít počítačová hra Terminator: Dark Fate – Defiance, což bude zase vhodná příležitost pro novou verzi modu. Uvidím.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.034 vteřin