Aliens vs Predator: Dodatek

24.12.22 - Gediman - Komentáře (4)
Dodatek pro Void-mod.

Aktuální verze 1.2
Toto je dodatek k příručce Void-modu Aliens vs Predator. Obsahuje především další vybavení, zbraně a dopravní prostředky.

Vzhled a výzbroj tanku M34A2 Longstreet jsem si vymyslel, tyto informace v knize Aliens: Colonial Marines Technical Manual uvedeny nebyly. Řídil jsem se ale designem ostatních tanků. Stejně tak jsem si vymyslel vzhled a výzbroj lodě UD-22 Navaho – designem jsem se inspiroval u velké výsadkové lodě, která se okrajově objevila v počítačové hře Aliens: Colonial Marines. Vymyslel jsem si též vzhled samohybného raketometu M201, ale design jsem se opět snažil zachovat sjednocený s ostatními vozidly. Vzhled MX11A1 Hovertread jsem se snažil co nejvíce zachovat vůči předloze (což je hračka ze série akčních figurek), ale zároveň jsem ho přizpůsobil informacím z RPG příručky Colonial Marines Operations Manual, kde je řečeno, že jeho posádku tvoří tři vojáci.

Vzhled Královských mariňáků RMC a Central Space Consortium PMC zatím není znám.


Stahovat můžete zde:

ALIENS VS PREDATOR: DODATEK

Počet stažení:

45
(30, z toho 20x verze 1.0, 10x verze 1.1)


Licence Creative Commons
RPG trilogie Void, jejímž autorem je Gediman, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko.Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0164 vteřin