Aliens vs Predator

24.12.18 - Gediman - Komentáře (0)
Vánoční překvapení!
Jakožto fanda sérií Alien, Predator a Aliens vs Predator jsem asi před rokem začal jen tak ze zvědavosti načrtávat koncepty toho, jak by bytosti, zbraně a dopravní prostředky z nich fungovaly v systému Void. Pak jsem to sepsal do podoby strohé příručky. Teprve před pár týdny jsem se rozhodl, že to trochu víc rozepíšu a vypustím na veřejnost.

A tak je to tu. Je to víceméně stále jen koncept, není to můj primární projekt. Příručka obsahuje prvky z filmů a některých počítačových her, ale je ještě dost věcí, které by se do toho daly dát – tak možná do další verze, společně s případnými úpravami. Určitě si poslechnu vaše nápady a rady.

Technické údaje o strojích jsem čerpal ze Xenopedie a snažil jsem se je co nejvěrněji interpretovat v pravidlech. Některé informace, např. u vesmírných lodí, ale nikde řečeny nebyly, tak jsem si je musel vymyslet sám. Příručka obsahuje minimum fluffu, protože tak nějak předpokládám, že to každý zná z filmů a her. Nějaké informace bych určitě mohl dopsat třeba v příští verzi, ale trochu potíž je v tom, že světy Alien, Predator a Aliens vs Predator si jdou každý svou cestou, takže napsat třeba nějaký jednotný timeline bude problém.


Stahovat můžete zde:

ALIENS VS PREDATOR

Počet stažení:

187


Licence Creative Commons
Void: Sci-Fantasy, jejímž autorem je Gediman, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.0178 vteřin