Apokalypsa 1.1

31.5.13 - Gediman - Komentáře (3)
A je tu verze 1.1, která přináší nové katastrofy, kouzla, rituály a zbraně hromadného ničení a několik menších změn. Taktéž tu jsou Behemoth, Leviathan a Ziz, kteří se původně nacházeli v Základní knize.
Novinky:

(str. 7-10) Přidány nové katastrofy: Narušení oběžné dráhy, Černá díra, Bílá díra, Vesmírná bouře, Subprostorový vír, Hyperprostorový vír, Časová distorze a Hrozby z minulosti.
(str. 28) Dosah výbuchů ZHN výbušnin snížen na desetinu.
(str. 36) Přidány nové ZHN: Gravitační bomba, Antigravitační bomba, Gravisingulární bomba, Antigravisingulární bomba.
(str. 39) Přidána nová ZHN: Orbitální jehlice.
(str. 39) Přidán nový fluff: Sektor Uhzëthayo.
(str. 48-52) Přidána nová kouzla: Hladomor, Vesmírná bouře, Narušení oběžné dráhy, Černá díra, Bílá díra, Subprostorový vír, Hyperprostorový vír, Červí díra a Časová distorze. Upraveny úrovně všech kouzel. Trvání příslušných kouzel prodlouženo až na 1 den.
(str. 53-57) Přidány nové rituály: Hladomor, Vesmírná bouře, Narušení oběžné dráhy, Černá díra, Bílá díra, Subprostorový vír, Hyperprostorový vír, Červí díra a Časová distorze. Upraveny úrovně všech rituálů. Nutná délka rituálů v některých případech prodloužena.
(str. 58) Přidána kapitola Protivníci. Obsahuje Behemotha, Leviathana a Zize původně ze Základní knihy, nyní s nově upravenými schopnostmi.


Stahovat můžete zde:

VOID: SCI-FANTASY: Apokalypsa 1.1


Počet stažení: 47Licence Creative Commons
Void: Sci-Fantasy, jejímž autorem je Gediman, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti; Mutant Chronicles

Načtení stránky trvalo 0.01 vteřin